Promocja dnia!

Zamówienia:

tel/fax. 52/5852220
kom. 606 600 810
sklep@pomoceszkolne.pl

Koszty dostawy:
20 zł

promocja - tablica interaktywna eno Pomoce dydatktyczne dla każdego nauczyciala zanjdziesz na www.dydaktycznepomoce.com Pomoce w dydaktyce dla szkół i firm

Promocje

                

                

 

 

Wszystkie ceny w sklepie są cenami BRUTTO 

zamówienie powyżej 250 zł = wysyłka gratis!!!


 

 

Tablica internaktywna eno

 

  

Tablica interaktywna eno - przedstawiciele handlowi w całym kraju

Gdańsk Tarnów Poznań Częstochowa Bydgoszcz Katowice Warszawa Łódź Zakopane Słupsk Koszalin Szczecin Kraków Lublin Zielona Góra Białystok Gorzów Wlkp olsztyn Kielce Wrocław ,Siedlce, Nowogard Wałbrzych

Zobacz wszystkie | 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Tablica z komputerem łączy się bezprzewodowo!!!
Pierwsza  na rynku tablica interaktywna DualBoard , która umożliwia jednoczesną pracę dwóch osób. Wielkość tablicy : 79 cali

172,7 x 132,7 cm (197 cm przekątna) 

Co to jest tablica interaktywna?
To urządzenie o wyglądzie dużej tablicy, współdziałającej z komputerem i projektorem multimedialnym. Tablica pełni rolę wielkiego monitora, który reaguje na dotyk specjalnego pióra. Dzięki temu osoba stojąca przy tablicy może obsługiwać dowolny program uruchomiony w komputerze. Tablica ma ponadto własne oprogramowanie ułatwiające prace nauczycielowi oraz pozwalające na robienie notatek i zapisywanie ich w pamięci komputera. Tablice interaktywne w naszej ofercie są oryginalnym produktem- uznanego w branży producenta systemów prezentacyjnych.

UWAGA -Jest wymagany wzmacniacz!!!

Do montażu z dowolną tablicą interaktywną
Moc głośnika: 70W RMS
Oporność: 8 ohm
Kolor biały

Qumi Q3 Plus wyznacza nowy standard mobilności. Urządzenie, które oferuje rozdzielczość HD720p, jasność 500 ANSI lumenów i wbudowaną baterię – waży niespełna 0,5 kg
Vivitek Qumi Q3 Plus jest wyposażony w system Android, odtwarza multimedia z pamięci zewnętrznych (port USB, slot Micro SD) można też odtwarzać materiały korzystając z pamięci wewnętrznej oraz wykorzystując WiFi. Urządzenie oferuje też łączność Bluetooth co pozwala na przykład na podłączenie głośników bezprzewodowych.

W kompecie z Tablicą interaktywną jest projektor multimedialny z uchwytem do zawieszenia na suficie i oprogramowanie do Tablicy interaktywnej.
Przekątna powierzchni roboczej 79".
- Tablica interaktywna Qomo QWB200-BW
 - Projektor krótkoogniskowy Vivitek DX881ST
 - Uchwyt do projektora Avtek WallMount 1200
 - Oprogramowanie interaktywne Flow!Works

pakiet 3 filmów edukacyjnych, adresowanych do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, do wykorzystania przez nauczycieli na zajęciach wychowawczych.
Filmy poruszają temat bezpiecznego posługiwania się portalami społecznościowymi, siecią Internet oraz telefonami komórkowymi.

Nowa wersja mikroskopu  BioLight 200 z modułem zasilania bezprzewodowego (bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej). Zasilanie zewnętrzne do mikroskopu BioLight 200 umożliwia pracę w terenie. Dzięki temu można zabrać mikroskop na pasjonującą wyprawę badawczą nad wodę lub do lasu! Ułatwia to również przenoszenie mikroskopu z miejsca na miejsce bez konieczności ciągłego szukania gniazdka elektrycznego. Możliwość pracy zarówno na bateriach, jak i z zasilaniem sieciowym (zasilacz).

Zobacz wszystkie | 1 2 3 4 5 6 7 8 9