Promocja dnia!

Zamówienia:

tel/fax. 52/5852220
kom. 606 600 810
sklep@pomoceszkolne.pl

Koszty dostawy:
20 zł

promocja - tablica interaktywna eno Pomoce dydatktyczne dla każdego nauczyciala zanjdziesz na www.dydaktycznepomoce.com Pomoce w dydaktyce dla szkół i firm

Promocje

                

                

 

 

Wszystkie ceny w sklepie są cenami BRUTTO 

zamówienie powyżej 250 zł = wysyłka gratis!!!


 

 

Tablica internaktywna eno

 

  

Tablica interaktywna eno - przedstawiciele handlowi w całym kraju

Gdańsk Tarnów Poznań Częstochowa Bydgoszcz Katowice Warszawa Łódź Zakopane Słupsk Koszalin Szczecin Kraków Lublin Zielona Góra Białystok Gorzów Wlkp olsztyn Kielce Wrocław ,Siedlce, Nowogard Wałbrzych

Zobacz wszystkie | Promocje|Biologia / Przyroda » mikroskopy

Tablica z komputerem łączy się bezprzewodowo!!!
Pierwsza  na rynku tablica interaktywna DualBoard , która umożliwia jednoczesną pracę dwóch osób. Wielkość tablicy : 79 cali

172,7 x 132,7 cm (197 cm przekątna) 

Co to jest tablica interaktywna?
To urządzenie o wyglądzie dużej tablicy, współdziałającej z komputerem i projektorem multimedialnym. Tablica pełni rolę wielkiego monitora, który reaguje na dotyk specjalnego pióra. Dzięki temu osoba stojąca przy tablicy może obsługiwać dowolny program uruchomiony w komputerze. Tablica ma ponadto własne oprogramowanie ułatwiające prace nauczycielowi oraz pozwalające na robienie notatek i zapisywanie ich w pamięci komputera. Tablice interaktywne w naszej ofercie są oryginalnym produktem- uznanego w branży producenta systemów prezentacyjnych.

UWAGA -Jest wymagany wzmacniacz!!!

Do montażu z dowolną tablicą interaktywną
Moc głośnika: 70W RMS
Oporność: 8 ohm
Kolor biały

Qumi Q3 Plus wyznacza nowy standard mobilności. Urządzenie, które oferuje rozdzielczość HD720p, jasność 500 ANSI lumenów i wbudowaną baterię – waży niespełna 0,5 kg
Vivitek Qumi Q3 Plus jest wyposażony w system Android, odtwarza multimedia z pamięci zewnętrznych (port USB, slot Micro SD) można też odtwarzać materiały korzystając z pamięci wewnętrznej oraz wykorzystując WiFi. Urządzenie oferuje też łączność Bluetooth co pozwala na przykład na podłączenie głośników bezprzewodowych.

W kompecie z Tablicą interaktywną jest projektor multimedialny z uchwytem do zawieszenia na suficie i oprogramowanie do Tablicy interaktywnej.
Przekątna powierzchni roboczej 79".
- Tablica interaktywna Qomo QWB200-BW
 - Projektor krótkoogniskowy Vivitek DX881ST
 - Uchwyt do projektora Avtek WallMount 1200
 - Oprogramowanie interaktywne Flow!Works

pakiet 3 filmów edukacyjnych, adresowanych do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, do wykorzystania przez nauczycieli na zajęciach wychowawczych.
Filmy poruszają temat bezpiecznego posługiwania się portalami społecznościowymi, siecią Internet oraz telefonami komórkowymi.

Nowa wersja mikroskopu  BioLight 200 z modułem zasilania bezprzewodowego (bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej). Zasilanie zewnętrzne do mikroskopu BioLight 200 umożliwia pracę w terenie. Dzięki temu można zabrać mikroskop na pasjonującą wyprawę badawczą nad wodę lub do lasu! Ułatwia to również przenoszenie mikroskopu z miejsca na miejsce bez konieczności ciągłego szukania gniazdka elektrycznego. Możliwość pracy zarówno na bateriach, jak i z zasilaniem sieciowym (zasilacz).

Przedstawiamy pakiet skierowany do dzieci w wieku 4-7 lat zawierający 2 pełne wersje gier edukacyjnych:
- Bolek i Lolek alfabet i nauka czytania
- Matematyka dodawanie i odejmowanie

Przedstawiamy pakiet skierowany do dzieci w wieku 3-6 lat zawierający 2 pełne wersje gier edukacyjnych:
- Bolek i Lolek - moje pierwsze literki
- Bolek i Lolek studio plastyczne

Niezwykłe doznania w 3D dzięki projektorowi 3D Ready DLP® firmy NEC. Technologia DLP®-LinkTM pozwala na projekcję obrazów 3D z użyciem pojedynczego projektora i aktywnych okularów bez żadnych specjalnych ekranów, filtrów czy emiterów. Wrażenie trzech wymiarów powstaje wskutek interakcji z aktywnymi okularami migawkowymi LCD. Jest to łatwa w konfiguracji alternatywa dla tradycyjnej projekcji stereo 3D.Rozdzielczość:     XGA
Jasność [ansi lm]:     2300
,
Kontrast:     2000:1 ,
Waga [kg]:     2.5

Magnetyczne koła o średnicy 20cm każde - 9 szt. podzielone na ułamki
1 , 1/2 , 1/3 , 1/4 , 1/5 , 1/6 , 1/8 , 1/10 , 1/12 .
Każde koło w innym kolorze

kolorze

Interaktywny, encyklopedyczny przewodnik ODPADY I RECYKLING to pomoc dydaktyczna szeroko przedstawiająca zagadnienia związane z powstawaniem odpadów oraz sposoby ich późniejszego unieszkodliwiania. W przystępny i usystematyzowany sposób został omówiony temat powstawania i klasyfikacji odpadów, podział odpadów ze względu na ich pochodzenie, rodzaj, użyteczność lub stwarzane przez nie ryzyko.

Interaktywny atlas i przewodnik po polskich parkach narodowych na płycie CD.

Przejrzysta, estetyczna makatka do codziennych zajec grupowych. Dzieci w systematyczny sposób ucza sie nazw dni tygodnia i miesiecy, zapisu daty, okreslania pory roku oraz pogody. Wszystkie elementy sa przyczepiane na rzepy, co zapewnia szybka i latwa manipulacje. Atutem makatki jest mozliwosc uporzadkowanego przechowywania elementów na makatce, dzieki czemu sa one codziennie pod reka.

Wymiary 50 x 70 cm - 47 elementy ruchome.

Nauka angielskich wyrazów staje sie przyjemna i w niecodziennej formie. Obracajac kolem dzieci czytaja od 4 do 5 wyrazów nalezacych do jednej grupy (word family). W dolnej ramce pojawia sie obrazek, który utrwala znaczenie wyrazu. Komplet zawiera 37 róznych kól, co umozliwia jednoczesna prace z cala klasa. Poznane wyrazy mozna utrwalac zapisujac je w zeszycie slówek lub ukladajac z nimi zdania.
 

Przezroczysty litrowy plastikowy pojemnik plastikowy  , z zamknięciem - uczymy pojęcia objętości.
 
Specyfikacja
Rozmiar: 100 x 100 x 100mm.

Atrakcyjne i trwale liczydlo pozwala uczniom wizualnie utrwalic zakres liczbowy od 1 do 100, z wyraznym podkresleniem przekroczenia progu co 5. Kulki tworza dziesiec rzedów naprzemiennie w dwóch kolorach. Liczac dziecko obraca kulki jednym ruchem palca, przy czym kolor szary jest neutrealny dla liczenia (nie reprezentuje ilosci). Kulki mozna obracac pelnym obrotem (zamiana calej kulki na kolor czerwony/bialy) albo na pól obrotu (widac pozostalosc dzialania). 


Wymiar liczydla:22 x 22 x 2 cm

 
Wiele zabaw matematycznych mozna przeprowadzic z pomoca tego atrakcyjnego materialu. Kolorowe szesciany wykonane sa w przezroczystego tworzywa w 6 teczowych kolorach i trzech wielkosciach. 

Matematyczne zabawy:
  • sortowanie wedlug wielkosci
  • sortowanie wedlug koloru
  • ukladanie rytmów
  • budowanie konstrukcji w przestrzeni
  • mierzenie dlugosci lub powierzchni

Atrakcyjna dla dziecka forma nauki dzieki zastosowaniu elementów magnetycznych. Górna podstawa sluzy do przechowywania zetonów, liczb i znaków magnetycznych w sposósb uporzadkowyanych (odpowiedni nadruk). Na dolnej podstawie dziecko moze ukladac czerwone in niebieskie zetony w rzedach dziesiatkowych z wyróznieniem przekroczenia progu 5. Kratkowane pole ponizej sluzy do ukladania równan arytmetycznych.

Linijka ze sztywnego kartonu posiada przesuwny wskaznik. Poprzez aktywna manipulacje na osi dzieci moga z latwoscia dodawac i odejmowac do 20.
10 sztuk

Prawdziwa skarbnica piosenek angielskich dla dzieci. W tej kolekcji znajduje sie radosna muzyka na kazdy temat, na kazda okazje. Od piosenek na dzien dobry, przez klasyczne wyliczanki, do muzyki klasycznej. Poprzez spiewanie piosenek dzieci maja okazje obyc sie z jezykiem, a jednoczesnie dobrze pobawic i troszke rozruszac. 
 

Wysokiej jakosci makatka pozwoli na aktywne poznawanie kazdej pory roku. Makatka podzielona zostala na 4 czesci: wiosne, lato, jesien i zime. Mocowane na rzepy elementy umozliwiaja swobodna manipulacje.

Marka ASK Proxima zawiera w sobie DNA jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku audiowizualnym. Swój wkład w jej bogate doświadczenia mają takie marki jak Sanyo, InFocus, Polaroid oraz oczywiście ASK i Proxima .
Projektor krótkoogniskowy
Technologia 3LCD ,
Rozdzielczość XGA (1.024 x 768) ,
Jasność 2.500 ANSI Lumenów ,
Kontrast 800:1 ,
Waga 3.7 kg

Projektory ASK Proxima serii S2000 to urządzenia krótkoogniskowe, idealnie nadające się do współpracy z tablicą interaktywną. Charakteryzuje je wysoka jasność, bardzo dobre odwzorowanie kolorów, wysoki kontrast oraz dużą ilość złącz.

Projektor krótkoogniskowy ,
Technologia 3LCD ,
Rozdzielczość WXGA (1.280 x 800) ,
Jasność 3.100 ANSI Lumenów ,
Kontrast 2.000:1 ,
Waga 3.7 kg ,

Zbilansowana dieta jest bardzo wazna w zyciu wspólczesnego dziecka, pelnego pospiechu i pokus niezdrowych przekasek. Jednak skad dzieci moga wiedziec, co jest zdrowe a co nie? Magnetyczna plansza w symbolicznych kolorach przedstawia poszczególne warstwy piramidy zywienia.

Gra dydaktyczna, której szczególnymi rekwizytami sa imitacje monet i banknotów. W trakcie gry pionki graczy przemieszczaja sie po planszy. W zaleznosci od ich polozenia, gracze "kupuja" towary, których obrazki wraz z cena umieszczone sa na kazdym polu planszy. Gracze w swojej kolejce odliczaja z kasy wlasciwa ilosc pieniedzy, kupuja towar, a sprzedajacy musi poprawnie odliczyc i wydac reszte. Dzieci ucza sie i cwicza obliczanie wlasciwych kwot potrzebnych na zakupy i do prawidlowego wydawania reszty. 

Alarm zawiera dwie sekcje: neutralną, dobrze znaną sekcję i nową zainstalowaną pamięciową sekcje. Przyrząd polega na wyciszaniu uczniów i daje dużo  możliwości w użyciu i interpretacji podczas lekcji.
Ustawienia alarmu : sygnał dźwiękowy i kolory świateł  lub same kolory świateł. Również możliwość zapisywania ustawień .

Praktyczna pieciolinia do szybkiego zastosowania w klasie, w której nie mamy tablicy z nadrukowana pieciolinia. Wystarczy nasza magnetyczna plansze przymocowac do tablicy i lekcja muzyki moze zostac rozpoczeta. Na planszy mozna pisac flamastrem suchoscieralnym, a takze mocowac do niej magnetyczne nutki z naszej oferty. 

Drugi komplet figur wprowadza nowe trudniejsze ksztalty i cechy przedmiotów. Podczas wykonywania cwiczen z zalaczonych kart dzieci ucza sie wykonywania polecen oraz przeliczania elementów. 

Dźwięk, który wydostaje się z tych płaskich bębenków brzmi wspaniale. Poszczególne części mają różną tonację.

Masa plastyczna w kubkach .
Kubki z masą plastyczną - 5 dużych kubków masy plastycznej

Idealne do małych i średnich sal lekcyjnych oraz konferencyjnych - wbudowany wzmacniacz stereo 2 x 12 W mocy realnej, drugi głośnik podłączany do niego pojedynczym przewodem głośnikowym, dwu-drożny, wentylowany bass reflex maksymalizuje możliwości 4 calowego głośnika, dzięki czemu osiągany jest czysty bass w pełnym zakresie.

Interaktywne monitory dotykowe BenQ to idealne rozwiązanie dla szkół, łączące moc technologii dotykowej i multimediów. Ich wykorzystanie zwiększa wydajność nauczania.

Dotykowe monitory BenQ są w stanie zastąpić mysz, klawiaturę oraz różnego rodzaju urządzenia wskazujące np. elektroniczne prezentery.

MultiSync® V462-TM to multidotykowy monitor firmy NEC z serii V. Zapewnia prawdziwe wsparcie wielokrotnego dotyku, obsługując do 4 punktów dotyku jednocześnie. Monitor ten został wyposażony w nowe podwójne gniazdo (Dual Slot) marki NEC oraz we wbudowane głośniki.

Karty zadaniowe zaprojektowane do uzycia z magnetyczna kasetka arytmetyczna (do nabycia oddzielnie, nr katal. 115-1030). Rozwiazujac kolejne zadania dzieci wyszukuja odpowiednie elementy i umieszczaja w wyznaczonych polach. Wymiar karty dopasowany jest do szerokosci kasetki, aby dziecko moglo pracowac na powierzchni magnetycznej. 

Karty zadaniowe zaprojektowane do uzycia z magnetyczna kasetka arytmetyczna (do nabycia oddzielnie, nr katal. 115-1030). Rozwiazujac kolejne zadania dzieci wyszukuja odpowiednie elementy i umieszczaja w wyznaczonych polach. Wymiar karty dopasowany jest do szerokosci kasetki, aby dziecko moglo pracowac na powierzchni magnetycznej. Karty stopniuja trudnosc w obszarze liczbowym od 1 do 20.

Kostium uniwersalny , przeznaczony dla szerokiej grupy wiekowej przedszkolaków i grup zerowych.
Wspanialy do indywidualnej zabawy jak i do kreowania inscenizacji bajkowych w grupie.
Kostium wykonany jest z mięciutkiego pluszu , przyjaznego dla maluchów.
Można prać w pralce.

Kostium uniwersalny , przeznaczony dla szerokiej grupy wiekowej przedszkolaków i grup zerowych.
Wspanialy do indywidualnej zabawy jak i do kreowania inscenizacji bajkowych w grupie.
Kostium wykonany jest z mięciutkiego pluszu , przyjaznego dla maluchów.
Można prać w pralce.

Duża lupa 80mm o podwójnym powiększeniu - ( 2 soczewki ) x3 i x5

Lupa powiększająca szklana z metalową obręczą i plastikowym uchwytem. Powiększenie 5x. Średnica soczewki 50 mm.

Matematyka moze byc zabawna! Potwór jest potwornie glodny i zawsze szuka najwiekszej liczby do zjedzenia. Jesli liczby sa sobie równie, wtedy potwór nie moze sie zdecydowac. Znaki mniejszosci, wiekszosci i równosci sa juz obrazkowo zaznaczone kolorem czerwonym. Pozwoli to dzieciom szybko oswioic sie z tymi znakami i zapamietac ich znaczenie.

CPS Spark jest najnowszym radiowym systemem do testów i głosowania . CPS Spark oferuje prosty interfejs, który pozwala na łatwą i intuicyjną obsługę. Ponadto wspierany jest przez oprogramowanie Response firmy eInstruction, co umożliwia natychmiastowe zebranie i weryfikację wszystkich wyników uczniów w jednym miejscu.

Poczet wielkich chemików, to galeria portretów, wybitnych uczonych, którzy począwszy od starożytności, po czasy nam współczesne, weszli na stałe do panteonu chemicznych osobowości światowego formatu. Na tle dawnej stylizowanej aptecznej pracowni chemicznej, 26 postaci, wśród których 8 to Polacy lub uczeni posiadający polskie korzenie.

Nowe projektory Sony z serii E łączą najwyższą jakość obrazu i wydajność z łatwością obsługi, a dzięki funkcjom ekologicznym koszt ich utrzymania jest wyjątkowo niski.

Technologia Sony BrightEra™ 3LCD zastosowana w nowych projektorach z serii E zapewnia wyższą jakość obrazu, znacznie większą jasność, lepszy kontrast, spójność kolorystyczną oraz większą wytrzymałość.

Mobi View jest poręczny, co zapewnia prowadzącemu nadzwyczajną swobodę poruszania się po klasie. Korzystanie z dotykowego ekranu umożliwia pełną kontrolę nad uczniami.

W komplecie jest : Tablica interaktywna elektromagnetyczna + projektor krótkoogniskowy + uchwyt.
Tablica interaktywna DualBoard™ została zaprojektowana specjalnie dla potrzeb edukacji. W prosty i ciekawy sposób umożliwia przedstawienie całej klasie materiałów multimedialnych oraz w dowolnej chwili nanoszenie na nich własnych uwag, adnotacji, rysunków.

Do każdej tablicy dokładamy program - atlas Historyczny cz.1 (o wartości 150 zł )

 

Tablica interaktywna ésprit działa w oparciu o technologię IR ( podczerwień ). Dzięki współpracy z komputerem oraz projektorem zamienia się w duży ekran do pisania. Każdy obraz wyświetlany na tablicy może być edytowany za pomocą pióra – wskaźnika lub po prostu palca. Funkcjonalność tablicy i efekt końcowy prezentacji jaki przy jej użyciu możemy osiągnąć jest o wiele lepszy niż dotychczas było to możliwe. Wersja do powieszenia na ścianie.

Technologia optyczna:
obsługa za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika
powierzchnia może służyć jako tablica suchościeralna
powierzchnia odporna na uszkodzenia mechaniczne (ewentualne uszkodzenie nie wpływa na działanie tablicy)
powierzchnia matowa, nie powoduje refleksów przy projekcji
zapewnia wysoką rozdzielczość i dokładność

Tablica interaktywna ésprit działa w oparciu o technologię IR (podczerwień). Dzięki współpracy z komputerem oraz projektorem zamienia się w duży ekran do pisania. Każdy obraz wyświetlany na tablicy może być edytowany za pomocą pióra – wskaźnika lub po prostu palca. Funkcjonalność tablicy i efekt końcowy prezentacji jaki przy jej użyciu możemy osiągnąć jest o wiele lepszy niż dotychczas było to możliwe.

Wersja z projektorem krótkoogniskowym i uchwytem

Technologia IR (pozycjonowanie w podczerwieni)
Powierzchnia suchościeralna i magnetyczna
Obsługa za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika
Przekątna tablicy 88"
Przekątna powierzchni roboczej 79"
Powierzchnia robocza: 1649 x 1157 mm
Obsługa tablicy nawet przez 4 osoby

Wizualizer DC190 – nowy model marki Lumens,  – to najwyższej klasy przenośny wizualizer z głowicą na „gęsiej szyi”.
Urządzenie charakteryzuje wysokiej jakości matryca CMOS 1,2 megapiksela, dzięki której można wyświetlać obraz w rozdzielczości XGA, SXGA, WXGA.
Urządzenie wyposażono w 5.5x zoom optyczny, oświetlenie typu LED, funkcję Auto Focus oraz wbudwany mikrofon.

Program przeznaczony wyłącznie do użytku  dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Umożliwia jednoczesne śledzenie postępów w nauce nawet trójki dzieci. Ćwiczenia stanowią rozwinięcie tradycyjnych narzędzi logopedycznych, zachęcając dzieci do pracy poprzez multimedialną i zabawową formę.

Praktyczny zestaw do przeprowadzenia 180 cwiczen w dodawaniu, odejmowaniu i porównywaniu liczb w zakresie 20. 

Karty zadaniowe zaprojektowane do uzycia z magnetyczna kasetka arytmetyczna (do nabycia oddzielnie, nr katal. 115-1030). Rozwiazujac kolejne zadania dzieci wyszukuja odpowiednie elementy i umieszczaja w wyznaczonych polach. Wymiar karty dopasowany jest do szerokosci kasetki, aby dziecko moglo pracowac na powierzchni magnetycznej. Karty stopniuja trudnosc w obszarze liczbowym od 1 do 20.

Stara cana była 199 zł - teraz jest 165 zł- Rabat 17% !!!

Zawartość zestawu:8 pacynek zwierząt wielkości 20cm każda,+ płyta CD audio z pelnym magraniem ścierżki dźwiękowej( muzyka i głos ) do przedstawienia teatralnego 2 bajek. CD zawiera książeczkę z dialogami do 2 bajek ( w różnych językach - w tym j. polski )

Praktyczny i łatwy w obsłudze mikroskop stereoskopowy Delta Optical NTX-3C P, z zestawem 15 różnych skamieniałości - "Skarbiec Paleontologa",  przeznaczony jest do obserwacji w świetle odbitym i przechodzącym.

Powiększenia 20x i 40x a z opcjonalnymi okularami 20x uzyskujemy maksymalne powiększenie 80x.

Zobacz wszystkie | Promocje|Biologia / Przyroda » mikroskopy